Навчальна гра «Медіаграмотність для дітей». ВільноХаб

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Сучасний учень має орієнтуватися в сучасному медіапросторі, розуміти основні принципи функціонування різних медіа, виявляти вплив інформації на особистість, аналізувати й оцінювати медіаповідомлення, знати правила культури спілкування в інформаційному суспільстві та методи захисту від можливих негативних впливів.
30 липня на базі Виноградівської ЦПБ проведено урок медіаграмотності для учнівської молоді ВПО. У ході зустрічі волонтерки п.Оксана та Катерита провели навчальну гри «Медіаграмотність для дітей», де учасникам заходу потрібно було відповісти на цікаві запитання по медіа та вибрати правильну відповідь.
Завдяки проведеному уроку у дітей сформувалося уявлення про медіаграмотність та інформаційну безпеку в сучасному інформаційному просторі.
По завершенню заходу учасники мали можливість пограти в настільну гру Аліас. Alias (алиас, еліас, скажи інакше) – одна з найпопулярніших настільних ігор для компаній, в якій гравці пояснюють і вгадують слова.
Заняття проводилось в рамках реалізації проекту ВільноХаб. Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь