Інформаційна сесія «Первинна психологічна допомога під час воєнного стану». ВільноХаб

Аби обговорити специфіку адаптації у новому середовищі під час війни, віднайти свої сильні і слабкі сторони та знайти шляхи співпраці для збереження психічного здоров’я ВПО, які страждають від війни на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки, спільно з практичним психологом КУ «Виноградівський інклюзивно-ресурсний центр» п. Світланою Петрівною Тодавчич проведено інформаційну сесію «Первинна психологічна допомога під час воєнного стану».
На сьогоднішній день дорослі й діти, зокрема внутрішньо-переселені особи перебувають у гострому стресовому стані та потребують зовнішньої підтримки.
Тема гострої стресової реакції людини залежить від того, як людина переживає за воєнними подіями по телевізору чи перебуває в їхньому епіцентрі чи постраждала сама або її рідні, знайомі.
Внутрішньо-переміщені особи з уважністю слухали та консультувались з п. Світланою, від сміху до сліз з емоціями учасники заходу розповідали про свої сьогоднішні життєві проблеми. Світлана Петрівна детально вислухавши історії відвідувачів надала індивідуальні консультації та рекомендації щодо даного вирішення проблеми.
Українці — це сильний духом, згуртований та чуйний народ, ми завжди готові допомогти один одному.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь