“Мінна безпека – актуальність сьогодення” Вільнохаб.

З метою проведення інформаційно – просвітницької роботи, спрямованої на інформування жителів громади про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні, у Виноградівській ЦПБ проведено інформаційну лекцію присвячену збереженню життєдіяльності, з теми «Мінна безпека- актуальність сьогодення».
Через активні бойові дії у різних частинах України, зростають загрози від вибухонебезпечних предметів для життя населення. Шкода, яку можуть завдати ці предмети, непоправна. Тому дуже важливо навчити громадян України правил безпечної поведінки у разі виявлення підозрілих предметів. Тема мінної безпеки для нас актуальна як ніколи. На сьогодні Україна – одна з найбільш забруднених мінами й вибухонебезпечними предметами країн.
Завдяки лекції діти будуть знати, що міни — це не якась крута, цікава річ, а серйозна небезпека для життя. Адже волонтерка з когорти ВПО п. Катерина доступною мовою пояснила, що таке «мінна небезпека» та як правильно поводитись при виявленні вибухонебезпечних предметів. Було наголошено про порядок дій та заходи безпеки під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні.
Враховуючи актуальність проблеми сьогодення, робота з даного питання планується і надалі продовжуватися.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
11.08.2022 р.

Залишити відповідь