Піжамна вечірка “До побаченння літо!” Вільнохаб

Напередодні початку нового навчального року 25 серпня у рамках реалізації проєкту » ВільноХАБ» у центральній публічній бібліотеці проведена піжамна вечірка » До побачення літо». На вечірку зібралось понад 35 діток і дорослих як з числа внутрішньо переміщених осіб так і місцевих жителів. Тематично оформлена читальна зала бібліотеки, дрес-код – піжамка – одразу заінтригувала діток , налаштувало їх на гру , квести і руханку. Волонтерка з числа ВПО Деребасова Валерія спільно з дочкою Ангеліною вміло «пробудили зі сну» учасників заходу запросивши їх на активну руханку, танці, ігри.
Волонтерка з числа ВПО п. Оксана провела фейс -арт розмальовуючи обличчя діток орнаментами згідно їх побажань, провела з дітками розважальну гру для вдосконалення мови »Паляниця» , яка тренує вміння правильно та чітко вимовляти різні звуки та букви. Це скоромовки і короткі віршики добряче розвеселили діток, а картки зі словами допомогли здобути нові знання та перевірити одне одного на кмітливість.
А волонтерка з числа ВПО п. Катерина запросила діток до гумористично конкурсу малюнків де із зав’язаними очима вони малювали портрет «мами» і ін. Всі учасники отримали призи від постійного спонсора наших заходів ,волонтерки Надії Зевді. Вона ж підготувала для учасників вечірки солодкий стіл з піцою, фруктами, солодощами за що присутні їй щиро дякували.
Були тут і сльози прощання , бо деякі дітки повертаються до своїх домівок. Чотири місяці співпраці здружили нас, ми стали єдиною сім’єю. Миру і спокою їм у домівках ,але ми запевнили їх, що вони і надалі можуть розраховувати на нашу підтримку і допомогу.

Залишити відповідь