Всеукраїнський день бібліотек.

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек до читальної зали центральної публічної бібліотеки з’ їхались працівники 17 публічних бібліотек КЗ »Виноградівська публічна бібліотека» Виноградівської міської ради на відзначення свого професійного свята. На жаль, зараз в Україні триває війна і російські окупанти не лише прагнуть захопити наші території, а й воюють проти свободи, людяності, намагаються знищити нашу історію і культуру. Ворог вилучає вітчизняну літературу, спалює наші друковані видання, руйнує бібліотеки й книгарні, бо усвідомлює особливу роль українського слова, його цінність і силу в поширенні правди про Україну.
Презентуючи роботу публічних бібліотек Виноградівської територіальної громади у воєнний період «Публічні бібліотеки: тримаємо інформаційний фронт», Каталіна Вашкеба наголосила, що російсько -українська війна 2022 кожного українця зробила воїном, готового на своєму місці робити те, що він вміє та разом з армією наближати перемогу. З перших днів війни бібліотекарі КЗ »Виноградівська публічна бібліотека» використовуючи свої знання, вміння, навички, допомагають захисникам та цивільному населенню. Їхніми головними професійними та життєвими пріоритетами стали: захист інформаційного простору: боротьба з фейками, дезінформацією та кіберзагрозами; робота з переселенцями і тимчасово переміщеними особами, надання психологічної та емоційної підтримки місцевим жителям громади та внутрішньо переміщеним особам. жителям і ін
Щиро подякувала працівникам бібліотек за їх щоденну роботу в цей нелегкий час, За те, що тримають інформаційний та культурний фронт.
Вітати працівників бібліотек з нагоди професійного свята завітав начальник відділу культури та туризму Виноградівської міської ради Югас Василь Степанович, який нагородив грамотою Виноградівської міської ради колектив дитячої бібліотеки-філії для дітей №2, грамотою відділу культури та туризму Виноградівської міської ради-міську бібліотеку-філію № 3. Директор КЗ «Виноградівськак публічна бібліотека» Каталіна Вашкеба висловила подяки завідуючій методико-бібліографічним та інформаційним відділом ЦПБ Мар’яні Марушка за успішну реалізацію грантового проєкту «ВільноХаб», завідуючій відділом комплектування і обробки літератури ЦПБ Тетяні Божов за злагоджену і своєчасно проведену роботу по впорядкуванню книжкових фондів бібліотек. Звучали в цей день слова привітання і бібліотекарю с. Олешник Оксані Любка з нагоди її ювілею.

Залишити відповідь