Національний тиждень читання (день четвертий)

💥Виноградівська центральна публічна бібліотека продовжує презентувати книжкові дання в рамках Національного тижня читання від УІК. Тому, сьогодні наступні два видання 🔥
Книжка М. Кудрука «Бот» – для поціновувачів наукової фантастики, перший український технотрилер.
Максу Кідруку вдалось побудувати історію таким чином, що читач не просто емоційно співпереживає, він бачить те, чого не бачать персонажі, (наче крок попереду) і страждає, бо не в змозі допомогти. Все ніби ясно, і, водночас, не так легко й банально, щоб передбачити події, які відбуватимуться кількома рядками нижче.
Напружене захопливе чтиво, що здатне позбавити сну до останньої сторінки, а перевернувши цю останню сторінку, не впевнений, чи сон тепер взагалі прийде.
Найцікавіше те, що у післямові автор коментує написане: сюжет, персонажі – вигадані, але усі технології вже існують, винайдені, опубліковані, представлені загалу (там же подає посилання на статті). Якщо науковці не отямляться зі своїми експериментами, то можна і не до такого дожитися. Розважальний фантастичний роман постає у новому світлі, дещо моралізаторському, філософському. Цю післяvову краще читати через день після основного тексту, щоб спочатку насолодитися, картинами і емоціями, які тільки щойно транслювалися в мозку, а тоді подумати над тим, куди котиться ця проклята Земля.
Книжка Емілі Остер «Шпаргалка для батьків» – БестселлерTheNewYorkTimes
Чим відрізняється ця книжка від тисячі інших посібників для батьків?
Озброївшись даними, Остер виявляє, що загальноприйняті знання про батьківство та догляд за дітьми не завжди є правильними. Авторка перевіряє та розвінчує міфи про грудне вигодовування (не панацея), тренування сну (не так вже й погано!), перші слова (діти, які починають рано розмовляти не обов’язково стають геніями) та багато інших. Вона також дає поради батькам про те, як повернутись на роботу, як думати про дисципліну трирічної дитини, як бути у стосунках і бути батьками водночас.
Емілі Остер – кваліфікований економіст і мама двох дітей, яка знає секрет, як залишатись щасливими та спокійними батьками у період від народження дитини до того часу, коли вона піде до школи.

Залишити відповідь