Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років

Виноградівська центральна публічна бібліотека продовжує безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевих школярів. Група складається з 10 осіб, які щочетверга зустрічаються на заняттях у неформальній атмосфері.
12 січня на занятті волонтерка з когорти ВПО – Перинець Катерина Юріївна опрацьовувала тему “Magic winter”. Впродовж заняття повторювали лексику, пов’язану з зимою, яку закріпили груповою грою Бінго. Наступним етапом заняття було записати фрази про себе I like та I have. Таким чином, опрацьовано такі види діяльності як усне мовлення, письмо, читання та виступ перед своєю групою.
Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь