Стартували безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років

У Виноградівській центральній публічній бібліотеці стартували безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевих школярів. Група складається з 10 осіб, які щочетверга будуть зустрічатися на заняттях у неформальній атмосфері. Тут немає типових вчителів та учнів. Волонтерка з когорти ВПО – Перинець Катерина Юріївна у довільній формі ділиться своїми знаннями з дітьми використовуючи інноваційні методи вивчення англійської мови.
Сьогоднішнє заняття пройшло разом з батьками, атмосферно на новорічну тематику (зимові види спорту, зимовий одяг, відео із Сніговиком, тощо) та кольорова гамма.
Є така приказка: «Person lives as many lives as many languages does he know, що перекладається як “Людина проживає стільки життів, скільки мов вона знає”. Дійсно, вивчення мови – це цікавий та пізнавальний процес. Він тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички та розширює ваші кордони.
Курси англійської мови принесуть хороші результати, якщо дитина буде розуміти, що англійська мова знадобиться не тільки в навчанні та майбутній роботі, а й в інших життєвих аспектах – в спілкуванні з людьми, творчості, власних хобі та інтересах.
Знати мову іншої країни завжди корисно, але особливо це актуально зараз, оскільки чимало українців за кордоном і мають комунікувати з громадянами інших держав.
Курси проводяться в рамках реалізації проекту «Ми є і ми разом», який адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь