«Тренінг: “Успішне працевлаштування та конкурентоспроможність на ринку”праці».

26 січня на базі центральної публічної бібліотеки ГО «Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів» провели тренінг з працевлаштування для місцевих та внутрішньо переміщених осіб на тему: «Успішне працевлаштування та конкурентоспроможність на ринку праці». Тренер-фахівець з профорієнтації Виноградівського управління Берегівської філії Закарпатського ОЦЗ Наталія Гук. Відрадно, що саме вони є партнерами ГО у реалізації грантового проєкту «Ми є і ми разом» який виконується у проєкті «Закарпаття. Спільно: Посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу» та адмініструється БФ »Центр громадських ініціатив»
П. Наталія цікаво і професійно навчала слухачів як успішно пройти співбесіду відповідаючи на складні запитання работодавця;
Ознайомила слухачів з навиками самопрезентації ;
Як правильно скласти резюме. Відомо, що від того як буде складений цей документ, залежить не лише кар’єра, а можливо, і все подальше життя. Наголосила на структурованості, вибірковості, обєктивності, стислості і конкретності при написанні резюме.
як переконатися у правильному виборі місця роботи, зрозуміти, що це саме те місце, де ви хочете працювати і щодня готові викластись на 100. Учасники змогли пройти тест «Обери фігуру і визнач свій характер!» Психологи стверджують, що про певні риси характеру можуть розповісти геометричні фігури. Існує навіть такий термін в психології – психогеометрія. Її автор Стюзен Деллінгер, яка і розробила тест. Точність діагностикицього тесту досягає 85%!
ознайомила із веб- сайтами міжнародних і організацій , які надають грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу;
розповіла про ринок праці у Виноградівській територіальній громаді.
Для учасників підготовлені роздаткові матеріали:
• «На що жити і що робити далі?: добірка корисних посилань для переселенців, які втратили роботу».
• «Онлайн сервіси для пошуку допомоги під час війни»
Запропоновані вакансії викликали зацікавленість в учасників тренінгу.

Залишити відповідь