Комбінований захід: квест-гра «Друзі пізнаються в біді» та бесіду «Читання світу нашого пізнання»

“Друг пізнається в біді” – багато знають цю приказку, але повірити в неї можна тільки перевіривши на власному досвіді. Людина спілкується з людьми, які близькі йому за характером, інтересами, смаками, інтересами, але не всіх цих знайомих можна називати друзями, друг – це щось більше.
З метою розширення значення дружби в житті людини, формування уявлення дітей про дружбу і товаришування; виховування уважного, шанобливого ставлення один до одного, бажання дружити та бути справжніми друзями у Виноградівській центральній публічній бібліотеці для учнівської молоді з числа ВПО проведено комбінований захід: квест-гра «Друзі пізнаються в біді» та бесіду «Читання світу нашого пізнання». Учасники заходу за сценарієм повинні були знайти казкових героїв, на яких були завдання. Виконуючи завдання, учасники отримували пелюстку квітки, де на завершення квесту зібрали всі пелюстки та утворили квітку дружби. Завдання були різними, у ході яких висловлювали свої думки, що таке дружба, наскільки важливо мати друзів, пригадували приказки, прислів’я, казки про дружбу, тренували емоції, виконували як інтелектуальні так і рухливі завдання.
Продовжився захід у дискусійній формі «Читання світу нашого пізнання». Основна мета – формувати в учнів уявлення про читання як важливий винахід людства, який надає можливість пізнавати навколишній світ; мотивувати їх до читання та вдосконалення набутих навичок читання.
Неймовірними емоціями завершилася сьогоднішня зустріч. Дітки із задоволення власноруч підготували з кольорового паперу, квітку Гіацинт для своїх наймиліших матусь.
Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь