Психологічний тренінг «Я серед людей»

16 березня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено тренінг «Я серед людей». Психолог у методі КПТ Лариса Мізун торкнулася теми емоцій, емоційних реакцій на різні ситуації, в тому числі й викликаних стресовими чинниками та пов’язаних із взаєминами з різними людьми. Емоційні «Монстрики почуттів» задали гарний тон на початку заняття. Серед тренінгових вправ були мозковий штурм стосовно основних труднощів у спілкуванні з батьками, однолітками, вчителями; рефлексивна вправа «Мої почуття»; визначення власного «Кола підтримки» тощо. Учасники тренінгу мали можливість коротко познайомитися з нейробіологічним механізмом виникнення соціальної тривоги; поняттям «Вікно толерантності»; сутністю зовнішніх та внутрішніх ресурсів та їх значенням при впливі стресових подій.
Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь