Ситуаційна гра «З героями казок по сторінках Конвенції» в рамках проекту «М є і ми разом»

Кожна людина від народження має права. Всі вони закріплені в Декларації прав людини, яка прийнята міжнародним товариством. Права людини починаються з прав дитини – це загально прийнята норма в Європейському союзі. Захист прав дитини є одним із найважливіших пріоритетів у нашій державі, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства. Права дитини – це певні спеціальні можливості, які необхідні людині віком до 18 років для існування і досягнення зрілості.
Демократизація українського суспільства, вимагає все гучніше порушувати питання про права дитини: у родині, у школі, у державі.
Саме тому в рамках проекту «М є і ми разом», для дітей ВОП і не тільки було проведено ситуаційну гру «З героями казок по сторінках Конвенції» в рамках програми Вундеркінд. Основна мета заходу: навчити дітей самостійно працювати з текстом Конвенції про права дитини. У грі розглядались конкретні ситуації порушення прав дитини на прикладі літературних героїв. Основним атрибутом гри були картки з текстом телеграм від імені літературних героїв, по відношенню до яких були порушені права. Учасники з неймовірним захопленням захищали права казкових героїв. Даний захід допоміг опанувати права дитини на прикладах героїв казок, навчив дітей свідомо оцінювати ситуацію, аналізувати вчинки героїв та в активній формі обговорювати можливість виходу з конфліктної ситуації, виховувати доброзичливість, чуйність.
Зустріч завершилася майстер-класом «Пасхальна композиція» та пригощанням від місцевої волонтерки п. Надії.
Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь