Книжково-ілюстративна виставка «Вишиванка – духовна броня українців. Україна – броня світу»

Гарна й ошатна, оздоблена символічними орнаментами сорочка, наша рідна вишиванка, сьогодні стала не просто елементом одягу, а своєрідною міжнародною візитівкою українців. Поза часом і модою, вона є елементом традиційної народної культури.
Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки. Це свято покликане берегти народні традиції створення та носіння етнічного одягу, сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.
З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки працівники Виноградівської публічної бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку «Вишиванка – духовна броня українців. Україна – броня світу». Виставка знайомить з історією української вишивки, представляє результати досліджень мистецтва вишивки і лексикону українського орнаменту, схеми українських орнаментів, тощо.
Запрошуємо всіх, хто вміє вишивати, хто закоханий в українську вишивку, шанує її традиції, бажає їх продовжувати й розвивати, хоче зробити власний внесок у скарбницю народного вишивального мистецтва до читального залу бібліотеки для ознайомлення з матеріалами виставки.
Приємного, радісного та натхненного вам творіння!

Залишити відповідь