Методичні дні для кординаторів Хабів цифрової освіти

З 24 по 28 квітня проходив перший етап «Онлайн тренінгу для кординаторів Хабів цифрової освіти» проєкту “Розвиток спроможності бібліотек-Хабів цифрової освіти”, який реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми розвитку ООН (“Проєкт підтримки Дія”) та Міністерства цифрової трансформації України.
Це був неабиякий досвід для подальшої роботи кординаторів Хабу. Як результат, кожен учасник отримав сертифікат про успішне завершення тренінгу.
Аби почувати себе максимально комфортно в цифровому світі, освоїти нові цифрові навички та навчитися застосовувати їх у повсякденному житті, кожна людина може звернутись до бібліотеки – хабу цифрової освіти, щоб встановити і підвищити свій рівень цифрової грамотності.
Щоб забезпечувати високу якість у обслуговуванні своїх користувачів потрібно, щоб кожен бібліотечний працівник був досвіченим та цофрово грамотним у своїй професійній діяльності.
Тому, щосереди у Хабі Виноградівської ЦПБ проходять методичні дні для бібліотечних працівників. В ході занять координатори бібліотек-Хабів цифрової освіти поглиблюють свої знання та навички у цифровізації, знайомлятьсяз кращими бібліотечними практиками, щоб могли надавати нові послуги і проводити корисні заходи для мешканців своїх громад.

Залишити відповідь