Чергова зустріч ВПО з представниками СОС «Дитячі Містечка»

30 червня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки відбулася чергова зустріч ВПО з представниками благодійної недержавної організації СОС «Дитячі Містечка» в рамках проєкту СОС» Діти: Програма екстреного реагування».
Мета проєкту – сприяти захисту сімей і дітей на територіях постраждалих від бойових дій, сімей ВПО, які постраждали від війни та були вимушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де тривають активні бойові дії, до інших регіонів України.
СОС Дитячі Містечка – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Наша організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf). Ми працюємо відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширюємо її принципи.
В рамках надання психосоціальної підтримки сім’ям з дітьми до бібліотеки також завітала логопед БФ «СОС Дитячі Містечка» Гакало Марія, яка проводила корекційну роботу із дітками з числа ВПО. На зустрічі з логопедом формується не тільки правильна вимова звуків та слів, але й увага, пам’ять, мислення, які є необхідною складовою освітнього процесу.
Відрадно, що менеджерка по Закарпатській області міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Наталія Криворучко долучилася до впровадження послуги «Бібліоняня» (щовівторка об. 11.00 к.ч.) та організувала канцтовари, товари для проведення майстер-класів ручної роботи, ігри для дітей. Подяка за підтримку, адже наразі кожен з нас малими кроками наближає перемогу.

Залишити відповідь