Майстер-клас «Рамка для фото з фоамірану» (до Дня родини)

8 липня, в Україні відзначають День родини. Це відносно молоде свято, що відзначаєтеся в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.
Родина для багатьох людей — це найдорожче, що є в житті. Тому важливо виявляти любов до рідних і проявляти свою турботу. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. День родини — ще один хороший привід для цього. Саме тому напередодні свята у Виноградівській центральній публічній бібліотеці для сімей з когорти ВПО проведено майстер-клас «Рамка для фото з фоамірану».
Нажаль з початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, чимало родин розлучилися та не бачилися одне з одним досі. Тому сьогодні цей день із тінню смутку та печалі. У кожного хтось із рідних захищає та боронить нашу Україну у цій жорстокій війні, а хтось віддав життя за нашу свободу… Ми повинні зрозуміли, що немає у світі більшого щастя, як бути поруч з нашими рідними. А з нашими ВПО ми дійсно вже як справжня велика родина, яка об’єдналася у м. Виноградів.
З розвитком технологій все менше людей зберігають вдома фотографії. Більшість їх зберігається в електронному вигляді на флешку або дисках. Це, звичайно, зручно, але все-таки іноді хочеться декорувати кімнату самими яскравими і запам’ятовуваними знімками. Спільно зроблена власноруч фоторамка стане чудовою прикрасою стіни та пам’яткою про щасливе, безтурботне дитинство, адже деякі дітки відразу з собою принесли сімейні фото.
На завершення заходу мами з дітками смакували піцою, якою пригощала місцева волонтерка п. Надія.
Щиро вітаємо усіх з прийдешнім святом Днем родини!
Віримо, що скоро усі наші сім’ї будуть щасливо жити під мирним небом України! Міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!

Залишити відповідь