Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-10 років.

Один раз в тиждень для дітей з числа ВПО і не тільки на базі Виноградівської центральньої публічної бібліотеки проводяться безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-10 років.
Заняття проходять у невимушеній атмосфері із захоплюючими мультсеріалими мовою оригіналу, іграми та цікавими завданнями. Завдяки методиці викладання, учасники засвоюють англійську природно та невимушено. Вони не відчувають, що вивчають англійську мову, просто розважаються з друзями.
Кожне заняття цікавої англійської для дітей побудоване за захопливим сценарієм – ігри, фізичні вправи та зміна активностей. Невимушене сприйняття, усвідомлення, застосування та закріплення – на цьому заснований безперервний процес вивчення розмовної англійської для дітей. Допомагають у цьому п. Ірина (м.Київ) та викладачка англійської мови в студії New Art – Крістіна Поличко, яка протягом навчального року також працює в приватній школі Newbridge College в Ірландії.
Цієї неділі відбулося останнє заняття з Крістіною Робертівною, адже вона виїжджає до своїх учнів в Ірландію. Запрошуємо до співпраці на волонтерній основі вчителів англійської мови і не тільки, а всіх хто може проводити безкоштовні заняття для дітей з вивчення англійської мови.

Залишити відповідь