Чергова зустріч ВПО з БФ «СОС Дитячі Містечка»

7 вересня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки відбулася чергова зустріч ВПО з представниками благодійної недержавної організації СОС «Дитячі Містечка» в рамках проєкту СОС» Діти: Програма екстреного реагування».
Мета проєкту – сприяти захисту сімей і дітей на територіях постраждалих від бойових дій, сімей ВПО, які постраждали від війни та були вимушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де тривають активні бойові дії, до інших регіонів України.
В рамках надання психосоціальної підтримки сім’ям з дітьми до бібліотеки також завітала логопед БФ «СОС Дитячі Містечка» Гакало Марія, яка проводить корекційну роботу із дітками з числа ВПО. Також проводили реєстрацію нових осіб з когорти ВПО для подальшої підтримки.
Подяка менеджерці по Закарпатській області міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Наталії Криворучко та її команді за надану допомогу особам з статусом ВПО, адже наразі кожен з нас малими кроками наближає перемогу. Наступного разу, запрошують осіб з числа ВПО для отримання індивідуально допомоги не тільки логопеда а й психолога.

Залишити відповідь