Тематична година до Дня пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 років

Проходить час, і, здається, він повинен був залікувати рани. Але ці рани на серці України кровоточать дотепер, не даючи забути одну з найтрагічніших сторінок історії нашої Батьківщини.
З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні у Виноградівській центральній публічній бібліотеці для дітей та батьків з числа ВПО, проведено тематичну годину до Дня пам’яті жертв голодоморів та 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років.
Працівники бібліотеки вкотре нагадали, що треба берегти пам’ять про ті страшні події, усвідомлювати трагізм у долі рідного народу, сприяти зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії.
У читальній залі була оформлена книжкова виставка-реквієм «Непрощенний злочин», на якій експоновані різноманітні книги та посібники, що розповідають про причини та наслідки голодоморів. Ці книги бентежать душу, наповнюють серця пекучим болем, адже в них показана жахлива картина голодомору, велика трагедія українських родин.
На завершення заходу працівниками бібліотеки проведено майстер-клас «Колосок скорботи»
Кожен громадянин України повинен знати масштаби цієї трагедії, внаслідок якої в мирний час на своїй землі загинули мученицькою смертю мільйони наших земляків, зникли з карти України сотні і тисячі сіл та хуторів. І не тільки знати і пам’ятати, а й передавати це знання дітям і онукам, шанувати пам’ять загиблих, робити все можливе, аби подібні трагедії не могли повторитися НІКОЛИ.

Залишити відповідь