Презентація книжкової виставки «На варті Української держави»

Презентація книжкової виставки «На варті Української держави»
Щорічно 6 грудня в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні сили України» відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі до нашого часу. Наша потужна армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
В читальній залі Виноградівської публічної бібліотеки протягом дня діяла книжково-ілюстративна виставка «На варті Української держави». За допомогою представленої літератури користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з історією української зброї, війн та збройних конфліктів, військовою символікою держави та становленням Збройних сил, про героїчну боротьбу військовослужбовців ЗСУ з російським агресором в сучасній російсько-українській війні.
Сьогодні наші захисники відзначають професійне свято, ведучи запеклі бої з російськими окупантами на землі, у повітрі й на морі. Вони міцно тримають позиції і вибивають ворога з нашої землі, звільняючи українські міста і села.
Український народ довіряє ЗСУ і вірить у вашу силу й незламність. Висловлюємо вдячність усім військовослужбовцям Збройних Сил України за сумлінне виконання військового обов’язку, відвагу, самопожертву й непереможний характер, який ви щодня демонструєте в боях з російським агресором.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг.
Переконані, що Збройні Сили України й надалі надійно захищатимуть нашу державу і будуть прикладом самовідданості та героїзму.
Бажаємо усім військовослужбовцям ЗСУ доброго здоров’я, міцного духу, стійкості у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України та нових перемог.
Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!
Героям слава!

Залишити відповідь