Майстер-клас “Янгол-охоронець для ЗСУ”

З давніх-давен Ангел є символом доброти, чистоти, віри і любові. А якщо зробити своїми руками ангела і подарувати його, то ти даруєш не просто іграшку, а душевне тепло і частинку любові, яка слугуватиме оберегом!
На базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено майстер-клас “Янгол-охоронець для ЗСУ”. Небайдужі мешканці Виноградівщини, об’єднання жінок “Кікімори Виноградів” в тому числі і ВПО під керівництвом п. Ірини з м. Київ та біблотекарів книгозбірні, зробили власноруч для наших бійців обереги. Ірина Гаврилюк доступно пояснила і продемонструвала всі етапи роботи, мотивувала учасників та стимулювала їх пізнавальний інтерес.
Впевнені, що маленькі янголи-мотанки будуть захищати наших захисників від усіляких бід і вони повернуться додому живими й неушкодженими.
Кожен учасник заходу вкладав у роботу не лише старанність, а й душу, бо вважає важливим підтримати солдатів, подякувати за їхню мужність та відвагу, висловити щиру любов.
Завдяки співпраці з Кікіморами Виноградів всі анголи-обереги, обов’язково потраплять до рук наших захисників і захисниць.
Дякуємо всім хто долучився до благородної справи, адже разом ми сила і тільки разом ми наближаємо НАШУ ПЕРЕМОГУ! З Україною в серці кожен на своєму фронті !!!

Залишити відповідь