Презентація книги “Пес Патрон. Маленька історія про велику мрію”

На базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки діє соціальна послуга “Бібліоняня”. Впровадження такої послуги при бібліотеці, дає можливість батькам з числа ВПО потурбуватися про творчий, інформаційний, виховний і розвивальний потенціал дітей у безпечному місці, а також у той же час вирішити власну проблему, або просто почитати в стінах бібліотеки. Один раз в тиждень, дитину можна залишити у бібліотеці на дві години, а працівники докладуть зусиль, щоб діти не тільки відпочили, а й творчо розвивались, залучаючи їх до майстер-класів, квестів, конкурсів, батлів, квізів і т.п. Війна триває, і діти, які продовжують жити в Україні, адаптовуватися в новому місці потребують дозвілля, яке б допомогло полегшити цей складний період.
У п’ятницю було дуже цікаве та актуальне заняття. Позаяк, нещодавно книжковий фонд бібліотеки поповнився дитячою літературою, завдяки проєкту «Валізка з книжками», серед яких отримали своєрідну автобіографію пса Патрона і виникла ідея провести комплексне заняття за його участі. Пес Патрон – улюбленець дітей та дорослих, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, єдиний у світі пес доброї волі дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, володар медалі «За віддану службу», який допомагає саперам знешкоджувати ворожі вибухові пристрої.
Зоряна Живка і Богдана Бондар підготували для українських дітей переклад із собачої мови на людську – і з цього вийшла цікава історія. Вона надихає мріяти, вірити й перемагати!
Завідуюча відділом комплектування і обробки літератури – Божов Т.В. провела чудову презентацію книги “Пес Патрон. Маленька історія про велику мрію”. Ознайомивши дітей з діяльністю та користю в піротехнічній роботі пса Патрона, перейшли до виготовлення брелка загальноукраїнського тренду “Лапка пса Патрона”, розвиваючи творчі здібності, виховуючи любов та повагу до тварин та помічників наших захисників.
Розповіді про сміливого і вправного песика розбавили руханкою. На завершення діти переглянули повчальний мультфільм про правила мінної безпеки, головним героєм якого є знаменитий пес-піротехнік Патрон.
Захід завершився позитивними емоціями, активними руханками та посмішками усіх учасників занятя.
????Захід відбувся у рамках проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Залишити відповідь