Бібліотекарі Виноградівської центральної публічної бібліотеки завітали до вихованців закладу дошкільної освіти (ясла садок) ім.Святого Йосипа

З метою розширення уявлення дітей про книгу, її значення в житті людини, виховування шанобливого ставлення до книги, бібліотекарі Виноградівської центральної публічної бібліотеки завітали до вихованців закладу дошкільної освіти (ясла садок) ім.Святого Йосипа Виноградівської міської ради Закарпатської області.
У ході зустрічі Катерина Василівна Ромушко та Тетяна Василівна Божов знайоми малечу з книжковими новинками бібліотеки використовуючи інноваційні наочні матеріали та провели знайомство з поетичною творчістю місцевих авторів, які пишуть для дітей зачитучи рядки з творчого доробку Ю.Ю.Драгун, позаяк з 16-24 березня проходить Національний тиждень читання поезії. Під час читання активно розвиваються творчі здібності малюка і значно покращується уява.
На завершення бібліотекарі подарували книгу для закладу дошкільної освіти (ясла садок) ім.Святого Йосипа Виноградівської міської ради Закарпатської області, а вихованці отримали розмальовки українського трендового героя “Пес Патрон”.
Все, що запланували – все вийшло, дітям сподобалось! Адже зустріч дитини з книгою повинна справити на майбутнього читача найкращі враження, а запропоновані книги пробудити зацікавлення до читання та пізнання нового і невідомого.

Залишити відповідь