Подаровані книги подружжям Іван та Наталія Ребрик

Сьогодні ми висловлюємо подяку за подаровані книги подружжю Івана та Наталії Ребрик – засновникам першого недержавного видавництва “Гражда”.
Серед книжкових подарунків:
Збірка «Мовчання волхвів» Дмитра Креміня – це вибране поета, яке він підготував до друку разом із сином Тарасом 10 років тому спеціально для закарпатського читача. Зараз понад 400-сторінкова книжка поезій, поем і симфоній побачила світ в ужгородському видавництві «ФОП Ребрик А. І.» з передмовою Наталії Ребрик та у мистецькому оформленні Корнелії Коляджин.
“Августин Волошин. Найбільший муж наших новіших часів”. Видання містить дві окремі публікації авторів, котрі були у тісних взаєминах із Августином Волошином упродовж багатьох років: Володимира Бірчака (“Августин Волошин, його життя і діяльність. З нагоди 50-літніх уродин і 25-літньої праці”, 1924) та Августина Штефана (“Августин Волошин. Президент Карпатської України”, 1977), в Україні до сьогодні не перевидавані.
Марко Бараболя «З правдивою пошаною». Це найповніше на сьогодні в Україні окреме видання творів Івана Федоровича Рознійчука, які публікувалися на сторінках закарпатських часописів кінця 20-х – початку 40-х років під псевдонімом Марко Бараболя. Більшість із них з’явилася друком в ужгородському просвітянському журналі для дітей та юнацтва “Пчілка”. Слово Марка Бараболі викликало широкий читацький резонанс, привернуло пильну увагу письменників, критиків, громадських діячів тощо.
Працівники бібліотеки завжди щиро вдячні за подарунки, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду.
Після обробки подарованої літератури, ви зможете ознайомитися з ними у краєзнавчому відділі центральної публічної бібліотеки або відвідавши бібліотеку-філію с. Підвиноградів.

Залишити відповідь