Ольга Попович. «Най ся не приказує»

4 липня в читальній залі Виноградівської  центральної районної бібліотеки відбулася  зустріч з Ольгою Попович – авторкою збірки гумористичних поезій «Най ся не приказує».

Сільський гумор на закарпатській говірці  крізь призму реальних життєвих ситуацій не залишив байдужими присутніх, більше того – подарував посмішку. Поетесою  також були представлені творчі доробки українською мовою, що згодом знайдуть себе у новій авторській збірці.

Сказала своє слово й художниця Валентина Костьо, яка ілюструвала книгу «Най ся не приказує». Зокрема вона акцентувала увагу на актуальності та дотепності ситуацій зображених у віршованих рядках, їх легкості та невимушеності.

«Дана збірка є читабельною, адже гумор –  це відлуння того, що люди проживають і певно без нього, людям було би важче переживати різні життєві ситуації. Спостереження пані Ольги за життям селян, їх звичок, традицій; за сучасною молоддю, їх повадками, модою; тема доріг чи соціальних стандартів… дуже вдало використані авторкою й подані з певною мораллю. Зрештою, у кожному жарті є доля жарту, усе інше –  правда. Сподіваюсь, я вдало підсилила малюнками твори авторки»

Впродовж зустрічі –  авторське читання, посмішки, невимушене спілкування та творчі секрети викладачки зарубіжної літератури школи в одному із Закарпатських сіл залишив приємний слід, як наслідок – гарний настрій та книжка Ольги Попович «Най ся не приказує».

Насамкінець,  директор Виноградівської ЦБС Катерина Вашкеба привітала гостю з Хустщини подарувавши на згадку про зустріч у Виноградові збірку місцевого гумориста Михайлав Чухрана «Фейсбучні фіглі».

Вже традиційно, працівники бібліотеки на кожному подібному заході представляють літературну Виноградівщину в огляді книжок. Сьогодні загалу була представлена виставка з назвою «Різнобарвний світ літературної Виноградівщини».

Залишити відповідь