Постійнодіюча виставка-інсталяція (військове обмундирування, обладнання, маскувальні сітки)

Війна в Україні змінила абсолютно кожного з українців. Ніхто не очікував від нашого народу такої незламності, та ми довели, що наша сила – у єдності. З кожним новим днем нашої боротьби за Незалежність ми відчуваємо і розуміємо масштаби мужності та стійкості Героїв – воїнів, волонтерів, рятувальників, лікарів, усіх небайдужих до долі власної держави.
З метою подальшого зміцнення патріотичного духу громадян України, популяризації подвигу захисників України у читальній залі Виноградівської центральної публічної бібліотеки організовано постійнодіючу виставку-інсталяцію, на якій представлені вироби, а саме маскувальні сітки, нашоломники, виготовлені об’єднанням небайдужих жінок «Кікімори Виноградів», “Рій Виноградів”, які щоденно піклуються про маскування і не тільки, наших захисників і захисниць на передовій.
Експозиція включає матеріали, які прославляють звитягу та героїзм захисників. Одразу привертають увагу відвідувачів манекени у військовій формі, військове обмундирування, обладнання…
Інформаційною ж складовою інсталяції є книжково-ілюстративна виставка “Болить… Розстріляна весна”, яка розповідає про передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни. Серед книжок художні та науково-популярні твори для різних вікових категорій користувачів, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Привертають увагу та стимулюють книжки «Місто, з якого почалася війна», «Рани землі Бучанської», Іллюха «Східний синдром», Зима В. «Війна і ми», «Ізюм. Зруйнований, але нескорений». Література – надійний спосіб проговорити і приборкати свої страхи, поповнити запаси ненависті, яка нам ще знадобиться для перемоги.
Безумовно, виставка-інсталяція не тільки наповнює наше місто духом патріотизму та віри у нашу країну, але й нагадує нам про наших справжніх Героїв, котрі загинули у боротьбі за незалежність України. Вона допомагає зберегти історію та важливість подій, які впливають на формування нашої нації. Виставка пройнята справжністю і важкими реаліями сьогодення.
Першим відвідав виставку військовослужбовець Чхвіркія Іраклі з «Грузинського Національного Легіону», який на згадку подарував для інсталяції прапор легіону підписавши грузинською мовою, що означає – “В єдності сила” . Цей прапор побував разом із захисниками на Донецькому, Запорізькому, Сумському та Куп’янському напрямках.
Грузинський Національний Легіон – це військове добровольче формування, що виникло на початку російської агресії в Україні. Головною метою існування якого є допомога братньому українському народу в обороні територіальної цілісності та незалежності під час російської агресії в Україні.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації виставки за громадянську позицію, за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на рідній землі та бажаємо всім відвідувачам знайти у цій інсталяції натхнення, мудрості, покращити своє розуміння національної історії та пам`ятати, якою ціною нам дається свобода на українській святій землі.
Сьогодні і щодня країні важливо як кожен українець бачить майбутнє держави, що надихає та підтримує. Ми підтримуємо захисників, разом – ми сила! Щира вдячність усім, хто розуміє та підтримує. Разом йдемо до ПЕРЕМОГИ!
Експозицію можна відвідати щоденно, крім суботи.
Запрошуємо всіх небайдужих.
Вхід вільний.

Залишити відповідь